Betwinner Review

Рейтинг:

Бонус за реєстрацію:

100 EUR бонус

Реєстрація

Betwinner

Бонуси від Betwinner – 100% бонус для казино і ставок на спорт

Бонуси – невід’ємна частина ігрового процесу. Що приготував Бетвіннер своїм гравцям? Огляд бонусів від Betwinner для нових та існуючих гравців!

Бонуси – один з найважливіших чинників вибору користувачами букмекера. Тому більшість компаній змагаються в пропозиціях, щоб сподобається гравцям. Що пропонує користувачам Бетвіннер?

Бонуси та акції від Betwinner

Букмекерська контора Betwinner має вельми різноманітні бонуси та акції для користувачів. Ознайомитися з пропозиціями можна в розділі «Promo», який розташований у верхньому меню сайту. Тут зібрані оферти для ставок на спорт та ігри. Розглянемо їх коротко.

Привітальний бонус

Привітальний бонус можна знайти в пропозиціях практично кожного букмекера. Це мотиваційна винагорода для гравців, які ще не вирішили, яку букмекерську контору вибрати.

У випадку з Betwinner, гравець можете отримати 100% бонус на перший депозит до 100 доларів або еквівалент в іншій валюті. Щоб отримати це винагороду користувачеві потрібно відкрити рахунок і внести свій перший депозит. Його розмір повинен бути не менше 1 долара.

Отриману винагороду буде зараховано на спеціальний рахунок. Далі її слід відіграти відповідно до умов букмекера: 5 раз в експресах. При цьому, кожна з комбінованих ставок повинна містити мінімум 3 події з коефіцієнтом вище 1,4. Дата початку всіх матчів не повинна проходити пізніше, ніж термін дії бонусної винагороди.

Кешбек

Цей бонус дозволяє отримати до 25% від суми депозиту на бонусний рахунок через платіжні системи AstroPay, Paykasa, Jeton і Papara.

День Win Games

Щоп’ятниці в розділі «Win Games» проводиться акція, яка дозволяє гравцям отримати бонус в розмірі до 100 доларів і 5 безкоштовних обертань на Lucky Wheel. Все, що користувачеві потрібно зробити, це в п’ятницю зіграти в ігри, які беруть участь в акції, поповнити рахунок і дочекатися привабливої ​​виграшу.

Отриману винагороду слід відіграти 30-ть разів в розділі «Win Games». Це необхідно зробити протягом 24 годин з моменту зарахування бонусу. В іншому випадку він буде анульований.

Експрес дня

Принцип роботи «Експресу дня» простий: з усього спектра спортивних подій вибираються ті, які мають найбільшу ймовірність стати виграшними. Потім вони об’єднуються в кілька, так званих, спортивних та live-експресів. Користувач вибирає будь-яку з експрес-ставок і, якщо вона зіграє, отримує до виграшу + 10%.
Під час участі в акції «Експрес дня» не можна використовувати ставку Advancebet. Також не можна використовувати кошти з бонусного рахунку.

Щасливий день

Щасливий день – це щоденна лотерея. Користувач може виграти до 500 бонусних балів у розіграші. Як це зробити? Спочатку потрібно перегорнути сторінку пропозиції і отримати квиток на розіграш. Гравець може використовувати лише один квиток в день. Перед початком розіграшу користувач підтверджуєте свою участь, зробивши будь-яку спортивну ставку. Ставка повинна бути в розмірі 1 долар з коефіцієнтом 1,8 або більше.

Після того, як ставка буде зроблена, номер рахунку потрапляє в розіграш.
О 20:00 (за Гринвічем) серед рахунків гравців будуть визначені переможці, які отримають бонуси. Ознайомитися зі списком переможців можна на сторінці акції. Кожен учасник, з цього списку, отримає 500 балів. Вони зараховуються на рахунок протягом 24 годин після закінчення розіграшу. Переможець визначається випадково.

Безкоштовний квиток від TOMBAL

Як отримати безкоштовні квитки? Досить зробити 5 ставок, щоб отримати 1 квиток. Вартість квитка завжди дорівнює 20% від суми 5 попередніх квитків. А їх кількість не обмежена. Тому, чим більше ставок, тим більше квитків на розіграш призів.