Застосунок від Betwinner – як ним користуватися? Все про мобільний застосунок

Betwinner_app

Чи знаєте ви, що у Betwinner є власне мобільний застосунок? Навіщо його використовувати на телефоні і які переваги дає застосунок Бетвіннер? Переконайтеся самі в його перевагах.

Сучасні гравці все частіше віддають перевагу мобільним застосункам. Що пропонує програма від Betwinner?

Переваги мобільного застосунку

Мобільний застосунок – це повноцінний і безпечний спосіб користуватися послугами Бетвіннер в будь-який час і в будь-якому місці. Його середовище містить всі функції веб-сайту. Однак застосунок адаптовано до використання на невеликих екранах мобільних пристроїв. Досить мати підключення до Інтернету, щоб скористатися його перевагами.

Завдяки додатку робити ставки просто та максимально зручно. Користувач може насолоджуватися бетінгом, коли є час або настрій, наприклад, в громадському транспорті. Мобільна програма дозволяє управляти профілем і рахунком, в тому числі, вносити й переводити гроші.

Застосунок Betwinner дуже добре оптимізовано для швидкого пошуку потрібного розділу для ставок та ігор. Також можна створити своє меню, використовуючи опцію «Вибране». Така опція зустрічається в конкурентів, в застосунку від букмекерської контори 365bet.

Мобільний застосунок від Бетвіннер постійно оновлюється. Тому ми можемо заявити, що незабаром воно стане одним з кращих на ринку. Єдиний недолік букмекера – програма працює не у всіх країнах. Нею можуть скористатися гравці з Європи, Азії, Африки, за винятком Великобританії.

Для яких пристроїв доступний застосунок Betwinner?

Застосунок доступний як для Android-пристроїв, так і для телефонів й планшетів під управлінням iOS. В обох випадках він є абсолютно безкоштовним.

Де завантажити застосунок?

Для завантаження програми найкраще використовувати офіційний сайт www.betwinner.com. На інших джерелах можуть бути підробки з чужим кодом. Також мобільний застосунок не доступний для скачування в магазинах App Store або Google Play.

Як завантажити застосунок?

Для iOS:

 1. Ввести веб-адреса букмекера Betwinner в браузері.
 2. Знайти посилання «Мобільний застосунок», по якому можна завантажити інсталяційний файл.
 3. Вибрати застосунок для операційної системи, наприклад, iOS. Вимоги до конфігурації пристрою тут не вказані, проте можна встановити останню версію.
 4. Завантажити файл (процес займе кілька секунд).
 5. Перш ніж гравець зможе встановити застосунок, йому необхідно позначити його як корпоративне розв’язання. Знайти таку опцію можна в налаштуваннях в розділі «Профілі й управління пристроєм» – «Корпоративна програма».
 6. Встановити «Довіряти розробнику програми»– Бетвіннер.
 7. Після успішного встановлення і запуску можна починати робити ставки.

Для Android:

 1. Перед початком процесу установки слід переконається, що дозволена інсталяція файлів з невідомих джерел. Знайти цю опцію можна в налаштуваннях пристрою: «Біометричні дані і безпека» – «Установка невідомих програм».
 2. Відкрити в браузері офіційний сайт Betwinner.
 3. Знайти кнопку «Мобільний застосунок», яка перенаправляє на завантаження файлу .apk.
 4. Вибрати операційну систему, в даному випадку – Android. Потрібно як мінімум версія 4.1 або новіше.
 5. Завантаження проходить в автоматичному режимі.
 6. Після завершення скачування, файл з розширенням .apk повинен з’явитися в розділі «Завантажені файли»/«Файли установки».
 7. Провести установку програми згідно з інструкціями від ОС.

Як почати користуватися застосунком?

У застосунку використовується той же обліковий запис, що й на сайті, з тими ж даними для входу. Якщо немає аккаунта на сайті Бетвіннер, можна пройти процедуру реєстрації безпосередньо через застосунок. Після першої успішної авторизації в програмі гравець може встановити чотиризначний пароль для входу або ж використовувати біометрію (відбиток пальця).