Все про техпідтримку Betwinner і способах комунікації

Betwinner support

Як зв’язатися з представником Betwinner? Відповідь знайдете у нашому огляді. Ми розповімо, як працює служба підтримки Betwinner і на що слід звернути увагу.

Рейтинг букмекерської контори також визначається рівнем технічної підтримки. Як влаштований веб-сайт Betwinner і як звернутися до служби підтримки?

Про технічну підтримку Betwinner

Підтримка клієнтів – дуже важлива опція, що формує довіру до контори. Коли користувачі вносять на свої рахунки великі суми, вони повинні знати, що в разі виникнення проблем, можуть звернутися за допомогою. Тому навчені співробітники, які спілкуються з клієнтами, повинні бути необхідною частиною букмекерської контори.

Професійну підтримку по достоїнству оцінять, як новачки, так і просунуті гравці. Співробітники букмекерської контори зазвичай вирішують різні проблеми, а також допомагають з налаштуванням облікового запису.

Доступні форми підтримки клієнтів

Служба підтримки працює цілодобово. Вона доступна в формі онлайн-чату, через контакт-форму, електронну пошту або по телефону. Якщо користувач хоче вирішити своє питання якомога швидше, рекомендуємо скористатися телефонною лінією. Також варто звернути увагу на онлайн-чат, де оператори доступні 24/7. Відповідь по електронній пошті може зайняти до декількох годин.

Форма зворотного звязку

У розділі «Контакти» можна задати питання через контактну форму. Воно буде направлено до відповідного фахівця. Відповідь, як у випадку з електронною поштою, приходить протягом кількох годин. Користувач може задати своє питання на одній з що підтримуються. Їх на сайті більше 50-ти.

Телефонна лінія

Гаряча лінія доступна цілодобово. Однак не завжди оператори можуть відповідати швидко. Так, у вихідні, час очікування з’єднання набагато довше. Крім того, не всі оператори володіють українською мовою. Тому спілкування в онлайн-чаті може вирішити цю проблему.

Телефон служби підтримки клієнтів в Україні: 0 800 504 767

Електронна пошта

Основна адреса електронної пошти підтримки Бетвіннер – support@betwinner.com. Писати в підтримку можна як російською (хоча відповідають і на українські повідомлення), так й іншими мовами, які підтримуються на  сайті. Всі питання будуть перенаправлені до компетентного фахівця.

Якщо користувач хоче зменшити час очікування відповіді, можна відправити питання до певного відділу:

  • Загальні питання: info@betwinner.com.
  • Служба безпеки: security@betwinner.com (за цією адресою рекомендуємо писати англійською).
  • Зв’язок з громадськістю та реклама: marketing@betwinner.com.
  • Фінансовий відділ: acccounting@betwinner.com.
  • Скарги та пропозиції: complaints@betwinner.
  • Партнерська програма: support@betwinneraffiliates.com.

Онлайн-чат

У правому нижньому куті сайту доступний live-чат. Завдяки йому можна безпосередньо спілкуватися з представниками Betwinner. Однак в деяких випадках, навіть в будні дні, співробітники чату можуть бути недоступні. Тоді варто почекати або відправити запитання електронною поштою.

Доступні мови для спілкування

В даний час підтримка клієнтів здійснюється на декількох мовах. Зокрема, це: албанський, болгарський, китайська, чеська, англійська, французька, німецька, грецька, єврейська, італійська, японська, корейська, латиська, польська, португальська, румунська, російська, іспанська, тайська, турецька та в’єтнамський мови.

Діапазон доступних мов щодо широкий, що допомагає знизити мовний бар’єр для багатьох гравців. Якщо користувач не знайшов свою мову в списку, слід використовувати англійську для спілкування.

Як працює служба підтримки?

Гравці, які використовую різні сайти для ставок, наголошують, що служба підтримки Betwinner працює повільніше ніж у конкурентів. Тому користувач повинен набратися терпіння, звертаючись за допомогою.

Часті запитання

Довший час очікування оператора служби підтримки також може бути пов’язано з відсутністю відповідей на актуальні питання. Тому оператори часто витрачають свій час на рішення аналогічних проблем.
На сайті немає повноцінного розділу FAQ, однак можна ознайомитися з правилами ставок, перейшовши в розділ «Про нас». Він розміщений в низу сторінки.

Соціальні мережі

У Betwinner також є профілі в соціальних мережах – Instagram, Twitter і Facebook. Задати питання можна й через ці канали зв’язку. Хоча, ми рекомендуємо вищеописані.

Контактна адреса

Для кореспонденції поштою можна використовувати адресу офісу Бетвіннер:

Chrysanthou Mylona,
будинок 12 Harmonia,
1 поверх, квартира/офіс 15,
3030 Лімассол,
Кіпр