Платежі в Betwinner – як внести гроші і вивести виграш?

Betwinner pay

Перед початком гри, ознайомтеся зі способами оплати на Betwinner. Наш матеріал допоможе в цьому. Який спосіб оплати найбільш вигідний для гравців Betwinner? Ми знаємо відповідь.

Способи поповнення та виведення коштів – ключова тема для багатьох гравців. Які варіанти оплати підтримує Betwinner?

Різні способи оплати на Betwinner

Великий вибір способів поповнення і зняття коштів – перевага нової букмекерської контори. В даний час на сайті Betwinner є понад 200 способів оплати, що робить компанію одним з лідерів ринку за кількістю способів оплати в світі.

Однак, хочемо звернути увагу, що не всі ці варіанти оплати доступні для конкретно взятої країни. В середньому для кожної держави є кілька десятків способів внесення і зняття грошей на рахунок, в тому числі регіональні платіжні сервіси.

Гравці Бетвіннер можуть скористатися різними варіантами оплати, в тому числі, передплаченими картами або криптовалютами. Зокрема, букмекер підтримує біткоіни, етеріуми, літекоіни та інші популярні криптовалюта. Однак, такі інструменти оплати, як міжнародна платіжна система PayPal і шведська система Trustly, не підтримуються на сайті.

Користувачі, які звикли використовувати банківські картки для переказів, знайдуть ці інструменти на сайті. Також доступні локальні платіжні системи – Яндекс, Webmoney, Nordea та інші.

Гравці, вибираючи будь-який з підтримуваних способів оплати, можуть не хвилюватися про безпеку платежів. Всі варіанти внесення грошей на рахунок і зняття виграшу безпечні завдяки шифруванню.

З точки зору безпеки кожен гравець може не переживати. Який би метод не буде вибраний, він повністю безпечний завдяки шифруванню. Завдяки цьому Betwinner зводить до мінімуму ризик неправомірного використання конфіденційних даних з платіжної карт і сервісів.

Виведення коштів з ігрового рахунку

Мінімальна сума виводу становить 1,5 долара або аналогічну суму в іншій валюті. Максимальна сума – не обмежена. Виведення коштів здійснюється безкоштовно з боку букмекера. На виконання цієї операції може піти від декількох хвилин до декількох днів, в залежності від обраного методу. Середній час обробки запиту складає 15 хвилин. Однак перекази на платіжні карти можуть оброблятися до 7 днів. Щоб здійснити операцію виведення грошей слід підтвердити свій обліковий запис.

Способи поповнення рахунку

Мінімальна сума депозиту становить 1 долар або еквівалент у відповідній валюті. Максимальна сума поповнення рахунку ніяк не обмежена. Букмекер не знімає комісії за переказ коштів на ігровий рахунок. Обробка таких операцій виконується негайно для всіх методів оплати.

Який спосіб оплати вибрати?

Один з головних критеріїв для вибору способу оплати – наявність комісії. Рекомендуємо вибрати той варіант, де не стягуються кошти за переказ грошей від букмекера на особистий рахунок. Це може бути онлайн-гаманець, наприклад, Skrill. Платіжні гаманці вельми популярні завдяки швидкості переказів і конфіденційності. Також можна використовувати традиційні методи перекладів – на карту або банківський рахунок.

Наступний важливий критерій – швидкість перекладу. Час обробки запиту на виведення коштів може займати від 15 хвилин до 7 днів. Цей час залежить від обраного варіанту оплати. Тому рекомендуємо ознайомитися з цією інформацією в розділі «Способи оплати». Що стосується варіантів для поповнення рахунку, проблема з довгим очікуванням надходження грошей відсутня. Всі операції проходять практично моментально.

Під час вибору способу оплати варто звернути увагу на конфіденційність. Багато користувачів використовують класичний банківський переказ або перекази через картки Visa і MasterCard. Однак в деяких країнах азартні ігри під забороною. Тому такі платежі можуть блокуватися банками, а сам гравець – піддаватися адміністративній і, навіть, кримінальній відповідальності. Таким чином варто звернути увагу на більш безпечні платежі, наприклад, електронні гаманці або криптовалюта.

І останній критерій – простота використання. Для багатьох гравців банківські перекази – це дуже довгий і рутинний процес. Простіше використовувати платіжні системи, де досить вказати свій ідентифікатор, щоб отримати переклад. Так, у випадку зі Skrill, досить ввести адресу електронної пошти.